WCZASY W CHORWACJI  2017

NIERUCHOMOŚCI W CHORWACJI

  • HR
  • PL
  • GB
domy, Zadarska
Rodzaj:
domy
Miejscowość/Wyspa:
Tkon
Cena: 320 000 EUR
mieszkania, Splitsko Dalmatinska
Rodzaj:
mieszkania
Miejscowość/Wyspa:
Gradac
Cena: 1 EUR
domy, Zadarska
Rodzaj:
domy
Miejscowość/Wyspa:
Veli Rat
Cena: 429 000 EUR
Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie.
Jeśli chcesz kupić lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, której nie znalazłeś w naszej ofercie
ZGŁOŚ ZAPOTRZEBOWANIE
a znajdziemy ją dla Ciebie.

Wyszukiwarka ofert

miasto

Szczegóły oferty
oferta nr: 8000963
status: sprzedaż
województwo: Pszczyna
miasto: -
pow.użytkowa: 170 m2
pow. działki: 707 m2
cena: 285 954 EUR (1 682 EUR/m2)
czynsz: -
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: 4
piętro: parter
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: -
garaż: 1
widok na morze:
odległość od morza: -
nieruchomości
Ekskluzywny i komfortowy dom w willowej dzielnicy na obrzeżach Pszczyny.

Wysmakowana architektura - projekt wyszedł spod ręki jednego z najbardziej uznanych polskich architektów. Cechami charakterystycznymi jego stylu jest m.in. zamiłowanie do tradycyjnych materiałów - cegła, kamień, drewno. Z tego ulepiona została zgrabna bryła -funkcjonalna i skromna, bez nadmiernego rozmachu, a jednocześnie na tyle charakterystyczna, że jednak trudno odmówić jej odrobiny prestiżu...Jest to w zasadzie tradycyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym. Jednak zdecydowanie ciężar funkcjonalny został przerzucony na parter - tu oprócz standardowej funkcji dziennej, mieści się także jedna sypialnia z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka + WC) i garderobą, a także gabinet. Kuchnia jest w pełni i nowocześnie wyposażona, a co najważniejsze - ze spiżarką! Jest też bezpośrednie przejście z budynku do garażu, które to przejście zostało zgrabnie wykorzystane jako zaplecze gospodarcze (pralka, umywalka) i kotłownia gazowa.

Piętro zostało przewidziane jako część wypoczynkowa, z przestronną otwartą przestrzenią szeroko doświetloną zachodnim światłem. Jest tu też łazienka i trzy pomieszczenia gospodarcze, kompletnie wykończone, z których jedno całkiem spore. Wystarczy je doświetlić lukarnami lub oknami połaciowymi, aby stały się kolejnymi pokojami. A nad całością zmieścił się jeszcze kawałek strychu.Od strony wykonawczej trudno tu cokolwiek zarzucić - budowano i wykańczano z najlepszych materiałów, bez wszelkich oszczędności i kompromisów, z daleko posuniętą dbałością o detale, ponadto pod pełnym nadzorem autorskim wspomnianego wcześniej architekta. Ściany zewnętrzne są wielowarstwowe, z ociepleniem styropianem 12 cm, szczeliną wentylacyjną i okładziną z pełnej cegły. Jest przygotowana instalacja centralnego odkurzacza, nie jest natomiast wyposażona w samo urządzenie. Niemal kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach, poza nielicznymi detalami do uzgodnienia na miejscu, pozostaje w cenie domu.Budynek jest zgrabnie wpisany w niedużą, nieco ponad 7-arową działkę, ale zagospodarowaną i dopracowaną do perfekcji, jak na jej gabaryty całkiem przyzwoicie wyizolowaną od otoczenia. W sam raz dla kogoś, kto szuka odrobiny prywatności i intymności we własnym ogródku, ale takim który można ogarnąć jeszcze niedużym nakładem pracy.Można śmiało powiedzieć, że budynek i zagospodarowanie jego najbliższego otoczenia - taras, działka, ogrodzenie - tworzą harmonijną całość...Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310

Mirko Daničić
numer licencji: 11729

CROPOL NIERUCHOMOŚCI, Mirko Daničić
43-100 Tychy, Plac Filipa Nowary 21
tel. +48 603893120, +48 32 3286422  fax.: 032 227 1462
e-mail: biuro@cropol.pl
Skype: cropol-md

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.