WCZASY W CHORWACJI  2017

NIERUCHOMOŚCI W CHORWACJI

  • HR
  • PL
  • GB
domy, Splitsko Dalmatinska
Rodzaj:
domy
Miejscowość/Wyspa:
Podstrana
Cena: 650 000 EUR
domy, Zadarska
Rodzaj:
domy
Miejscowość/Wyspa:
Privlaka
Cena: 950 000 EUR
mieszkania, Zadarska
Rodzaj:
mieszkania
Miejscowość/Wyspa:
Zadar
Cena: 211 950 EUR
Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie.
Jeśli chcesz kupić lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, której nie znalazłeś w naszej ofercie
ZGŁOŚ ZAPOTRZEBOWANIE
a znajdziemy ją dla Ciebie.

O nas

CROPOL NEKRETNINE jako wyspecjalizowana agencja obrotu nieruchomościami w Republice Chorwacji oferuje kompleksową usługę kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości w Chorwacji. Siedziba agencji znajduje się w Polsce, jednak dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży na wybrzeżu adriatyckim mamy w ofercie duży wybór nieruchomości, w zróżnicowanych cenach i o różnym przeznaczeniu. Naszym klientom zapewniamy wszelkie usługi i maksymalne zabezpieczenie w zakresie pośrednictwa, obrotu i wynajmu nieruchomości.

USŁUGI POŚREDNICTWA
obejmują: wyszukiwanie nieruchomości odpowiadających wymogom Klienta; ustanowienie statusu prawnego danej nieruchomości; udział w negocjacjach;  przygotowanie dokumentacji kupna-sprzedaży; podpisanie umowy kupna-sprzedaży w  oparciu o pełnomocnictwo;  składanie deklaracji podatkowej, wpis do Ksiąg Wieczystych; podpisanie umowy z dostawcą energii.


OGLĘDZINY NIERUCHOMOŚCI   
Oprócz usług w zakresie pośrednictwa, CROPOL  umożliwia oględziny nieruchomości, po uprzednio podpisanej umowie pośrednictwa i współpracy. Organizacja oględzin obejmuje dojazd i zakwaterowanie na miejscu . Zapewniamy organizację indywidualnego przejazdu wg życzenia Klienta (samolot, pociąg, lub inny środek transportu). Praktykujemy również wspólne oględziny nieruchomości oraz zapewniamy usługę tłumaczenia na miejscu. Wymienione  usługi oględzin, odbywają się na koszt Klienta.


Atrakcyjność wybrzeża Adriatyku oraz szeroka oferta turystyczna sprawiają, że NIERUCHOMOŚCI W CHORWACJI od dawna są przedmiotem pożądania wielu inwestorów z Europy Zachodniej, a w ostatnim czasie, coraz częściej, także inwestorów z Europy wschodniej. Wprowadzone niedawno liberalne przepisy szeroko otwarły drzwi dla potencjalnych nabywców. Do tej pory cudzoziemcy kupili w Chorwacji ponad 50000 nieruchomości, zarówno działek budowlanych, jak i mieszkań, a także apartamentów oraz domów i luksusowych willi. Wobec wymienionych faktów, nabiera znaczenia przypuszczenie zagranicznych nabywców, że rychłe wejście Chorwacji do Unii Europejskiej ( ustalone w planach z UE na rok 2010), doprowadzi do wzrostu cen nieruchomości w taki sam sposób, w jaki stało się to w innych krajach Europy Wschodniej.

NIERUCHOMOŚCI W POLSCE
, szczególnie te, o charakterze gospodarczym, z pewnością mogą być bardzo interesujące dla osób fizycznych i prawnych z Chorwacji. Polska jest członkiem UE, krajem uporządkowanym pod względem prawnym, z dynamicznym przemysłem, szybko rozwijającym się i umożliwiającym osiąganie wysokich profitów, jednych z najwyższych w UE. Ponadto, ceny nieruchomości w Polsce są niższe od cen w Republice Chorwacji, co może inwestorów dodatkowo motywować. 


KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH
dla cudzoziemców udziela w Chorwacji Erste&Steiermärkische Bank d.d. (Erste bank). W ramach działalności pośredniczenia w obrocie nieruchomościami naszych klientów oferujemy także usługę pośredniczenia w zabezpieczeniu kredytów mieszkaniowych.


Komplementarną część naszej oferty stanowią USŁUGI z zakresu projektowania i realizacji aranżacji wnętrz. Wychodzimy naprzeciw Państwa pragnieniu urządzenia i ukształtowania otoczenia zewnętrznego oraz powierzchni zielonych, ogrodów i otoczenia domu z pomocą kreatywnych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń bardzo wymagającej klienteli.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI, Mirko Daničić
43-100 Tychy, Plac Filipa Nowary 21
tel. +48 603893120, +48 32 3286422  fax.: 032 227 1462
e-mail: biuro@cropol.pl
Skype: cropol-md

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.